O nás

VELKOOBCHOD a MALOOBCHOD PNEU a ALU KOL * AUTOSERVIS * PNEUSERVIS

Jsme český velkoobchod působící v oblasti prodeje hliníkových kol a pneumatik. Nabízíme široký sortiment od řady výrobců pneumatik a předních, především německých, výrobců litých a ocelových kol.

Společně s prodejem alu kol a pneu zajišťujeme komplexní služby autoservisu a pneuservisu v našem novém, moderním areálu PNEUCENTRUM MOTOL v Praze 5.

Mezi služby, které Vám můžeme nabídnout zejména patří:
- pordej pneumatik, litých a ocelových kol
- prodej autodoplňků
- služby autoservisu
- služby pneuservisu
- servis klimatizací automobilů
- dekarbonizace motorů
- ruční mytí a čištění interiérů aut
pneucentrum motol 2
Naší folosofií je uspokojit maximum potřeb našich zákazníků a poskytnout nadstandartní služby v dané oblasti. Poskytujeme Vám tak nejen zboží z našeho skladu v České republice jak je tomu běžně zvykem, ale zároveň Vám nabízíme exkluzivní možnost zprostředkovat nákup z předních evropských velkoskladů v české měně, bez limitů minimálního odběru a s rychlou dodací lhůtou. To vše navíc za stejných, či podobných podmínek, jako by jste v Evropě nakupovali sami ve velkých objemech.
Aby byl Vás nákup co nejpohodlnější, připravili jsme velkoobchodní eshop, kde vidíte aktuální zásoby, termíny dodání a ceny nejen z našeho skladu, ale zároveň i ze skladů našich evropských partnerů. Můžete tak velice pohodlně nakoupit pneumatiky či kola například z německa, aniž by jste museli řešit jakoukoliv logistiku, směnu a převod peněz, jazykovou bariéru a jiné útrapy spojené s nákupem v zahraničí. Zároveň tak máte možnost nakoupit například méně dostupné zboží nebo kola, která se v zahraniční dají sehnat levněji než v ČR.

Velkoobchodním prodejem kol a pneumatik naše nabídka zdaleka nekončí. Připravili jsme pro Vás možnost využít našeho velkoobchodního systému k dalšímu růstu Vašeho podnikání.
Máte vyjímečnou možnost založit s námi vlastní e-shop, který můžete využít jak pro svoje stávající zákazníky, tak i pro nabídku na internetu a získání zákazníků nových. Získáte tak velice snadno internetový obchod a můžete nabídnout zákazníkům moderní obchod, jehož je internet už nepostradatelnou součástí. Navíc, a to je na naší nabídce to nejlepší, nemusíte do internetového obchodu vkládat žádnou nákladnou počáteční investici a trávit hodiny a hodiny práce s naplňováním produktů. Celý systém připravený na prodej pneumatik a alu kol Vám můžeme sami zdarma poskytnout a to včetně kompletního sortimentu, přehledného parametrického vyhledávače a kompletní péče včetně správy objednávek a logistiky. Vaší prací tak bude jen nastavení požadované obchodní marže a případně volba vhodné reklamy, která by Váš nový e-shop zviditelnila. Více informací o této možnosti Vaší prezentace Vám rádi sdělíme na tel. čísle 737 233 276.

Nabízíme Vám nové možnosti nákupu a zároveň i prodeje pneumatik, hliníkových a ocelových disků a doufáme, že pro Vás bude naše společnost přínosem.