Služby

 

PRODEJ ALU KOL  A PNEU

ALUera s.r.o. se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik,ocelových kol a příslušenství. 
Jsme multiznačkový velkoobchod a naším hlavním cílem je poskytnout Vám širokou nabídku značek a modelů, aby si mohl vybrat opravdu každý. 
Pro lepší orientaci a informace o dostupnosti Vám nabízíme možnost nahlédnout v našem velkoobchodním objednávkovém systému nejen do našich skladů, ale i do skladů našich obchodních partnerů z celé evropy. Máte tak možnost vybírat ze statisíců dostupných položek pneumatik, alu kol i plechových disků.


ALU KOLA
Nabízíme pouze alu kola evropských značek, která jsou homologována (KBA) pro provoz na evropských silnicích a lze k nim vystavit TUV certifikát potvrzující použití na konkrétní vozidlo.
Zaměřujeme se především na alu kola těchto výrobců:
AEZ, ALUTEC, AUTEC, CMS, DEZENT, DOTZ, ENZO, PROLINE

PNEUMATIKY
ALUera je multiznačkový velkoobchod nabízející pneumatiky na osobní, off road a užitkové vozy řady výrobců. Nabízíme především značkové pneumatiky, ale díky zájmu ze strany zákazníků jsme zařadili do nabídky i několik značek pnematik ekonomické třídy.
Mezi nejdůležitější značky z naší nabídky patří zjména tyto výrobci:
BRIDGESTONE, CONTINENTAL, DUNLOP, FALKEN, GOODYEAR, HANKOOK, MICHELIN, PIRELLI, SEMPERIT a UNIROYAL

OCELOVÁ KOLA
Nabízíme ocelová kola evropské produkce s homologací. Na trhu se nyní vyskytují "levnější" kola především čínské produkce z nekvalitních materiálů a horším zpracováním, které mohou být pro řidiče nebezpečné. Těmto kolům se naše společnost zásadně nevěnuje a do nabídky je NIKDY nezahrneme.
Dodáváme především ocelová kola ALCAR KFZ KRONPRINZ a MWD

PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodáváme kompletní příslušenství pro pneumatiky a kola jako: šrouby, matky, vymezovací kroužky, bezpečnostní šrouby, čističe kol a pneu...


AUTOSERVIS - PNEUSERVIS

ALUera s.r.o. nabízí kromě výhodného prodeje alu kola a pneu také komplexní služby autoservisu, zahrnující veškeré běžné opravy a údržby. 
Otevřeli jsme pro Vás novou a moderně vybavenou provozovnu v Praze 5 - PNEUCENTRUM MOTOL
NABÍZÍME PŘEDEVŠÍM TYTO SLUŽBY:
- PNEUSERVIS
- AUTOSERVIS
- SERVISNÍ PROHLÍDKY A PŘÍPRAVA NA STK VČETNĚ ZAJIŠTĚNÍ
- SERVIS KLIMATIZACÍ AUTOMOBILŮ
- MĚŘENÍ A SEŘÍZENÍ GEOMETRIE
- DEKARBONIZACE MOTORU
- RUČNÍ MYTÍ A ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ AUT
Kromě kvalitních služeb Vás jistě potěší moderní areál, dobrá dostupnost a parkování a příjemné prostředí s posezením u kávy a wifi.